ProfesjonalistaZagraniczni

Vitra

11

About professional

Vitra – Sztuka i Funkcjonalność w Twoim Domu

 

Vitra to firma z ponad 60-letnią historią, która została założona w 1950 roku przez Williego i Eryne Nelsena w Weil am Rhein w Niemczech. Od samego początku Vitra zyskała renomę producenta mebli, które łączą w sobie funkcjonalność z nowatorskim wzornictwem. Dziedzictwo tej marki to także współpraca z największymi talentami projektowymi, takimi jak Charles i Ray Eames, George Nelson czy Verner Panton.

 

 

Marka Vitra znana jest z tego, że jej meble łączą w sobie sztukę i funkcjonalność. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby spełniać potrzeby użytkowników, jednocześnie zachwycając pięknem i unikalnym stylem. Ikoniczne projekty, takie jak krzesło Eames Lounge Chair, stolik Noguchi, czy też fotel Panton, są nie tylko praktyczne, ale również stanowią dzieła sztuki, które zdobią wnętrza na całym świecie

 

 

Vitra zawsze była liderem w dziedzinie innowacji meblarskiej. Firma nie tylko dba o estetykę, ale także o środowisko naturalne. Dbałość o ekologię to dla Vitry priorytet, co przejawia się w wielu działaniach, takich jak projektowanie produktów z myślą o recyclingu czy stosowanie zrównoważonych materiałów. Marka Vitra nieustannie dąży do tworzenia produktów przyjaznych dla środowiska.

 

 

Vitra to marka o globalnym zasięgu. Jej meble można znaleźć w najważniejszych miejscach na całym świecie, od renomowanych biur i muzeów po luksusowe domy prywatne. Dzięki swojej obecności w różnych krajach, firma Vitra przekazuje swoją pasję do designu i mebli szerokiemu gronu odbiorców.