The Perch Light
DesignLampy

The Perch Light

Designer

Moooi

 

288

About inspiration

Perch to kolekcja lamp zainspirowana gracją i charyzmą ptaków

Lampa podłogowa z diodami LED Perch Light została stworzona przez Umuta Yamaca dla marki Moooi. Każda z nich posiada pięknie złożonego papierowego ptaka, który przysiada na ramie lampy, dodając wnętrzom naturalnego piękna. W tym przypadku Yamac stworzył lampę podłogową, która będzie odpowiednia do sypialni, salonów i pokojów dziennych. Szczególnie sprawdzi się w pokojach zabaw, gdzie dzieci pokochają motyw ptaka.

 

 

Lampa podłogowa z diodami LED Perch Light jest natychmiast rozpoznawalna dzięki swojemu charakterystycznemu ptakowi, który jest przymocowany za pomocą inteligentnie zaprojektowanego zawiasu do głównej lampy. Ptak zrobiony jest z syntetycznego papieru, może delikatnie kołysać się na wietrze i jest dostatecznie przezroczysty, aby świecić, gdy źródło światła jest włączone.

 

 

Główny trzon lampy podłogowej Perch Light z diodami LED wykonany jest z mieszanki stali i aluminium i składa się z prostego kręgosłupa i okrągłej podstawy. Lampa ma wymiary 33 cm długości i 28 cm szerokości, a wysokość wynosi 164 cm, a maksymalna średnica 80 cm. Łączy się z gniazdkami za pomocą zintegrowanego kabla i można ją połączyć z innymi lampami Perch, aby stworzyć piękne układy oświetleniowe.