SEYUN armchair
DesignMeble

SEYUN armchair

Designer

Zaha Hadid

 

Web

SEYUN

474

About inspiration

Krzesło SEYUN jest inspirowane idealnym dynamizmem zakrzywionych linii szkicu, podczas gdy czysty dąb dodaje nutkę naturalnego ciepła

 

Historia twardości drewna spotykającego lekkość projektu sprawia, że te meble stają się wyjątkowe, podobnie jak seria połączonych asymetrycznych powierzchni, nawiązujących do estetyki Hadid. Naturalna elegancja jest przekazywana poprzez połączenie tradycyjnych japońskich technik stolarskich z nowoczesnym designem. SEYUN jest dostępny w różnych wykończeniach: Czysty Dąb, Dymiony Dąb, Złoty Matowy, Metaliczna Niebieska, Metaliczna Czarna i Srebrny.

 

Plaskie asymetryczne powierzchnie tworzące krzesło SEYUN to niezaprzeczalny znak rozpoznawczy Hadid. Drewno dębowe układa się w gładkie krzywe fotela, podkreślając naturalny rysunek drewna i konstrukcję.

 

SEYUN podąża za formą, stanowiąc zrównoważony przykład piękna i wygody współistniejących ze sobą. Od rzeźbionych podłokietników po zakrzywione siedzisko i oparcie, każdy aspekt projektu został rozważony z uwzględnieniem ergonomii i estetyki.