Dom Jack’s Point
ArchitekturaDom w górachDomy

Dom Jack’s Point

Architects

Fixation

289

About inspiration

Dom Jack’s Point, zaprojektowany przez Fixation Builders, to imponujący przykład architektury mieszkalnej, który łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Położony w malowniczej okolicy, z widokiem na góry Remarkables, dom ten oferuje nie tylko komfortowe warunki życia, ale także niezwykłe doznania estetyczne.

 

 

Ten czterosypialniany dom charakteryzuje się otwartą przestrzenią, która obejmuje kuchnię, jadalnię i salon. Przestrzeń ta została zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać widoki na otaczające go góry. Duże okna o wysokości 2,7 metra zapewniają nie tylko doskonałe oświetlenie wnętrza, ale także spektakularne widoki zarówno na Queenstown, jak i na pasmo górskie Remarkables.

 

 

Dom wyróżnia się również swoją zewnętrzną estetyką. Obudowany jest cedrem o różnej szerokości desek i pokryty matowym czarnym dachem Alpine Tray. Dodatkowym atutem jest dodatkowa sypialnia z łazienką nad garażem, co czyni nieruchomość jeszcze bardziej wszechstronną. Ta przestrzeń może służyć jako prywatne miejsce dla gości lub być oddzielona od głównego domu, oferując możliwość wynajmu lub wykorzystania jako Airbnb.

 

 

Fixation Builders, firma odpowiedzialna za projekt, jest znana z bezpośredniego zaangażowania w każdy projekt. Darren i Stacey Robinson, właściciele firmy, pracują bezpośrednio z klientami, zapewniając indywidualne podejście i realizację marzeń o idealnym domu. Ich doświadczenie i profesjonalizm widać w każdym szczególe tego wyjątkowego domu.

ArchitekturaDom w górachDomy