Efsun Mountain Residences
ArchitekturaMiejsca publiczneWizualizacje 3D

Efsun Mountain Residences

Architect

Studio Delora

556

About inspiration

Witaj w “Efsun Mountain Residences”, miejscu ucieczki, gdzie genialność architektoniczna płynnie łączy się z zachwycającymi widokami majestatycznych gór Kapadocji.

 

Serce “Efsun Mountain Residences” znajduje się w jego wielkim holu, przestronnym miejscu, które ciepło witające gości ukazuje zapierające dech w piersiach widoki otaczających gór. Wejdź do naszego holu, ozdobionego lokalnie pozyskanymi materiałami i ziemistymi tonami, odzwierciedleniem bogactwa kulturowego Kapadocji. Projekt ten hołduje dziedzictwu regionu, zapewniając, że “Efsun Mountain Residences” staje się nieodłączną częścią malowniczej okolicy.

 

 

Duże okna z panoramicznymi widokami, zamieniają każdy apartament w prywatną enklawę z zmiennym pejzażem gór i nieba. Balkony oferują miejsce z widokiem na jeden z najbardziej czarujących spektakli Kapadocji – balony na gorące powietrze, które wdzięcznie tańczą po horyzoncie. Wyobraź sobie siebie pijącego turecką herbatę, delektującego się słodyczą baklawy i rozkoszującego się spokojem chwili, obserwując, jak balony unoszą się w powietrze.

 

 

Gdy słońce zachodzi za górami, ciepłe światło wnętrza doskonale komponuje się z naturalnymi tonami na zewnątrz, tworząc spokojną atmosferę. Czy odpoczywasz w salonie, przygotowujesz posiłek w kuchni, czy też rozkoszujesz się luksusowym komfortem sypialni, każdy moment to celebracja związku między nowoczesnym a starożytnym.

ArchitekturaMiejsca publiczneWizualizacje 3D