ArchitekturaDom w lesieDomy

Cardrona

Photographer

Jamie Corbell

323

About inspiration

W sercu malowniczych krajobrazów Nowej Zelandii, projekt Cardrona stanowi kwintesencję połączenia nowoczesnego designu z naturalnym pięknem otoczenia. Realizowany przez renomowaną firmę Bagley Construction, ten dom jednorodzinny jest świadectwem innowacyjności i precyzji w dziedzinie architektury współczesnej.

 

 

Projekt Cardrona wyróżnia się swoją minimalistyczną elegancją. Proste linie i otwarte przestrzenie tworzą harmonijną całość, która doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, jednocześnie nie rezygnując z nowoczesnych udogodnień.

 

 

Kluczowym elementem projektu jest płynne przejście między wnętrzem a zewnętrzną przestrzenią. Duże przeszklenia zapewniają nie tylko obfitość naturalnego światła, ale także niezakłócony widok na malownicze otoczenie. To architektoniczne rozwiązanie podkreśla związek domu z naturą i tworzy idealne warunki do relaksu.

 

 

W projekcie Cardrona wykorzystano wysokiej jakości materiały, takie jak Kwila Hardwood Decking od ITI Timspec oraz nowoczesne rozwiązania oświetleniowe od Halcyon Lighting. Kominek Stovax Studio 3 od The Fireplace Ltd nie tylko dodaje ciepła wnętrzom, ale stanowi również centralny punkt wspólnego obszaru, zapewniając przytulną atmosferę.

 

 

Bagley Construction przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. W projekcie Cardrona zastosowano ekologiczne rozwiązania, które minimalizują wpływ budynku na środowisko, jednocześnie zapewniając wysoki komfort mieszkania.

 

 

Projekt Cardrona od Bagley Construction to więcej niż dom, to dzieło sztuki, które łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i szacunek dla otoczenia. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają spokoju w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z luksusu i nowoczesności.